BAARLE NASSAU - De politie zoekt getuigen van de mishandeling en dood van een jong ezeltje in Baarle-Nassau. Het dier werd op dinsdag 8 september 2027 zwaar mishandeld en dood gevonden bij een ezelopvang aan de Hoogstratensebaan. Kort daarvoor bleek het ezeltje te zijn gestolen.

Een medewerker van de opvang ontdekte het dier dinsdag 8 september rond 12.00 uur in de wei. De politie werd direct gewaarschuwd en is een onderzoek gestart. Een dag eerder, op maandagavond 7 september, merkten de medewerkers rond 19.00 uur dat het jonge ezeltje weg was. Zij zochten tot diep in de nacht het terrein af, maar konden het dier niet vinden. Een dag later werd het ezeltje zwaar mishandeld en dood teruggevonden in de wei. De politie onderzoekt wat er precies is gebeurd en wie hiervoor verantwoordelijk is.

Getuigen en camerabeelden gezocht

Heeft u iets gezien op of rond de Hoogstratensebaan? Of heeft u camerabeelden waarop mogelijk iets te zien is dat met deze zaak te maken heeft? Denk bijvoorbeeld aan beelden van een deurbelcamera, dashcam of beveiligingscamera.

Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. U kunt ook anoniem informatie delen via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000. Online een tip doorgeven en camerabeelden delen kan ook via het onderstaande formulier. Uw informatie komt dan rechtstreeks bij de recherche terecht.