BREDA - Na een overval aan de Nieuwstraat in Breda, op woensdagmiddag 11 december 2025, is een verdachte aangehouden. Bij de overval raakte de winkeleigenaar gewond.

Omstreeks 16.30 uur ontving de politie een melding van een overval op een winkel aan de Nieuwstraat. Twee personen gingen de winkel in, en bedreigden een medewerker met een vuurwapen. Een omstander sloeg alarm.

Direct na de melding is de politie met meerdere eenheden ter plaatse gegaan. Daar troffen agenten een (nep)vuurwapen aan, maar geen verdachten. Het wapen werd in beslag genomen, en agenten zetten die middag de zoektocht naar de verdachten voort.

Aanhouding verdachte

Kort na de melding hielden agenten aan de Fellenoordstraat een verdachte aan voor mogelijke betrokkenheid bij deze overval. Dit gaat om een minderjarige jongen uit Gouda.

Getuigen gezocht

De politie is nog op zoek naar de tweede verdachte. De politie doet onderzoek, en spreekt onder andere met getuigen en bekijkt camerabeelden. Heeft u nog geen contact gehad met de politie, maar bent u wel getuige geweest van de overval van de winkel aan de Nieuwstraat? Of heeft u meer informatie over het incident, zoals camerabeelden van uw deurbel of dashcam? Dan komt de politie graag met u in contact. U belt hiervoor de politie op 0900-8844. Deelt u uw informatie liever anoniem? Dan belt u Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.